Klinický logoped – 2 hodiny týdně

Jsme sítí zdravotnických zařízení následné intenzivní péče a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče. Jsme oborem intenzivní medicíny, který se na jednom místě potkává s ošetřovatelstvím.

Pracujeme nepřetržitě na zajištění základních životních funkcí našich pacientů pomocí umělé plicní ventilace a dalších důležitých přístrojů a terapií.

 

Naše zdravotnické zařízení v Ostravě hledá kolegu či kolegyni na pozici Klinický logoped. Spolupráce možná formou dohody o provedení práce či na IČO.

 

 

Jak byste nám mohl/a pomoct?

 

Klinický logoped poskytuje svou odbornou péči na oddělení NIP a DIOP tracheostomovaným pacientům, kteří jsou hospitalizováni po prodělaném těžkém onemocnění, a u kterých je indikována logopedická péče.

Nejčastějším zdravotním problémem u pacientů je porucha řeči a porucha polykání. Návštěva logopeda zahrnuje diagnostiku problému a doporučení vhodného léčebného postupu a edukaci ošetřovatelského personálu a pacienta.

Zpravidla se jedná o 3-4 pacienty v rozmezí 2 hodin týdně (všední dny). Čas dokážeme přizpůsobit dle vašich potřeb.

 

Nezbytnou podmínkou pro naši spolupráci je specializovaná způsobilost v oboru klinické logopedie dle zákona č. 96/2004 Sb.

 

Typ spolupráce:

Spolupráce na 1 rok s možností prodloužení

Dohoda o provedení práce

Odměna: 400-500/ hod brutto

 

Abyste si dokázali lépe představit naše prostředí a firemní kulturu, přečtěte si o nás více v Galerii zdravotnictví.

 

Chcete-li se podívat na to, jak nás hodnotí naši zaměstnanci, mrkněte na Atmoskop.

 

Pokud jste dočetli až sem a zvědavost vám nedá spát, ozvěte se nám. Rádi se s vámi setkáme osobně, vše vám vysvětlíme a ukážeme.

 


Kontaktujte nás na telefonu +420 605 239 364 nebo

e-mailu personalniostrava@chronicare.cz

Rychlý kontakt

Najdete nás také v MilovicíchBrně.